Vakantiewoning Swan Vanuit huisje "Swan" kunt u het uit- en binnenvaren van de boten volgen.
2 - 4 personen
De Swan, een gezellig 4 persoons huisje aan de havenzijde van de boerderij met uitzicht op de haven. Vanuit uw woonkamer kunt u het uit- en invaren van de boten volgen.
De Swan heeft een 2-persoons slaapkamer op de begane grond. Hierdoor is de Swan geschikt voor mensen die moeite hebben met traplopen. Boven bevindt zich nog een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden.
Maak uw verblijf nog aangenamer door gelijktijdig een sloep, visboot of polyvalk mee te huren, want vanaf het water belandt u in een andere wereld. Het geweldige van onze locatie is dat u midden in het Friese merengebied zit wat volop mogelijkheden biedt om Friesland te beleven met de fiets, boot, auto of te voet . Op het terrein is een ruim grasveld en rondom de haven is er altijd wel wat te zien omdat ook onze huurvloot vanuit de haven vertrekt.
U kunt uitstapjes maken naar het nabij gelegen Subtopische zwembad in Joure of naar de Friese 11 steden: er is dan ook genoeg te doen en te beleven.