Vakantiewoning Merkel Vanuit het huisje "Merkel" kijkt u uit over de haven, u kunt de boten de haven in- en uit zien varen.
2 - 6 personen
Ruim appartement voor 6 personen. Beneden een grote woonkamer met in de eethoek een gezellige eettafel en in de zithoek twee lekker ruime leren banken en een fauteuil. Boven 2 slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en 1 slaapkamer met 4 éénpersoonsbedden.
Maak uw verblijf nog spannender door gelijktijdig een sloep, visboot of polyvalk mee te huren. Want vanaf het water beland u in een andere wereld. Het geweldige van onze locatie is dat u midden in het Friese merengebied zit wat volop mogelijkheden geeft om er op uit te gaan met fiets, boot, auto of te voet . Op het terrein is een ruim grasveld en rondom de haven is er altijd wel wat te doen omdat ook onze huurvloot vanuit de haven vertrekt.
U kunt uitstapjes maken naar het nabij gelegen Subtropische zwembad of naar de Friese 11 steden: er is dan ook genoeg te doen en te beleven.